Galeria Xanadu

Działalność Galerii Xanadu koncentruje się wokół aukcji oraz wystaw czasowych. Nasze propozycje skierowane są zarówno do kolekcjonerów sztuki młodej, jak i osób zainteresowanych twórczością artystów średniego pokolenia, często uznawanych już za klasyków. Ciekawe propozycje dla siebie znajdą u nas wielbiciele malarstwa, rzeźby i grafiki, ale też polskiego designu oraz fotografii. Oprócz aukcji młotkowych organizujemy aukcje internetowe poświęcone węższym zjawiskom w sztuce, w planach mamy również organizację kursów z zakresu kolekcjonerstwa i rynku sztuki w Polsce, a także kursy skierowane dla artystów, które ułatwią im zrozumienie rynku sztuki i rządzących nim zasad.

Oferujemy także usługę wypożyczeń dzieł sztuki do przestrzeni biznesowych oraz dla osób prywatnych. Ponadto doradzamy początkującym i bardziej zaawansowanym kolekcjonerom, służymy pomocą w zakresie konserwacji, oprawy, czy wyceny dzieł sztuki współczesnej. Przede wszystkim jednak z prawdziwą przyjemnością prowadzimy rozmowy o sztuce.

Przestrzeń Xanadu może również służyć jako idealne miejsce do przeprowadzania szkoleń, spotkań biznesowych, czy imprez promocyjnych. Całe nasze wnętrza można obejrzeć w formie wirtualnego spaceru w zakładce Wnętrza 3D w menu głównym fanpage’a.