Żywy Temat: Hatti Vatti & Lady Katee

Kolejna odsłona autorskiego cyklu Żywy Temat.

Po występach na festiwalach Open’er, Audioriver Festival czy Off Festiwal wylądują na naszej miejskiej plaży. Mamy przyjemność zaprezentować Wam Live Act wykonaniu Hatti Vatti & Lady Katee.

Hatti Vatti (Piotr Kaliński) jest producentem i DJ’em związanym z brytyjską wytwórnią Mindset w której ukazał się jego debiutancki singiel. W swojej muzyce i występach na żywo łączy fascynacje dubstepem z minimalistycznymi dźwiękami dub-techno w duchu szacunku dla jamajskich pionierów gatunku.

Lady Katee – bezwarunkowo zakochana w muzyce, związana z wieloma gatunkami. Od ponad 10 lat czynnie udziela się na scenie klubowej w Polsce i za granicą, wspomagając swoim wokalem zarówno imprezy drum & bass, deep, electro, downtempo, jak i indywidualnych producentów.
Najświeższym elektronicznym dzieckiem jest współpraca z Hatti Vatti, producentem z Gdańska. Wspólnie wydali singiel który pojawił się na przeźroczystym winylu na łamach Absys Records.

Na swoim koncie ma współprace z wieloma artystami, w tym równieżz tymi wydającymi i tworzącymi w UK: producenci Synkro (Z-audio / Mindset),Indigo (Midnset / Surface Tension) i Kontext (Immerse Records / ~Scape) oraz wokalista Echo Ranks (Scoops / Universal Egg). Hatti Vatti gościł kilkukrotnie w RAW Temple w Berlinie, na Regeneratoriuos na Litwie, Kontruderzeniu w Poznaniu jak i w wielu polskich klubach.

Hatti Vatti feat. Lady Katee – Simple Words