Warszawski Przegląd Artystyczny

Warszawski Przegląd Artystyczny to jednodniowe wydarzenie skierowane do młodych artystów. Inicjatorami wydarzenia są uczestnicy i uczestniczki Warszawskiej Akademii Młodych Liderów. WPArt narodził się z potrzeby wsparcia młodych artystów w Warszawie.

Chcesz porozmawiać twarzą w twarz z artystami, którzy coś już osiągnęli? Chcesz wiedzieć, jakie były ich początki? Zapytać o rady? PRZYJDŹ DO NAS!!! Cały dzień pełen wrażeń wypełniony twórczością. Porozmawiamy z profesjonalistami, posłuchamy ich historii a na koniec posłuchamy dobrej muzyki.

Ramowy program wydarzenia:
12:00-12:30 – Wstęp oraz zaproszenie do zapoznania się z przestrzenią młodzieżową.
12:30-14:00 – Warsztaty „Od zera do performera” dotyczące promowania młodych artystów w środowiskach: Jak zacząć karierę? Kto może nas wesprzeć? Jak wypromować siebie, aby zostać zauważonym? itp. Warsztaty podzielone będą na trzy dziedziny: muzyka, fotografia, taniec i będą się odbywały jednocześnie. Prowadzący to eksperci – profesjonaliści z danej dziedziny.
14:00-14:30 – przerwa
14:30-16:00 – Panel dyskusyjny podsumowujący warsztaty i nawiązujący do przyszłości młodych artystów w Warszawie.
16:30-18:15 – Zakończenie i koncert zespołu Red Cape Wolf.

Warszawska Akademia Młodych Liderów to projekt realizowany przez Fundację Szkoła Liderów oraz Fundację Civis Polonus, współfinansowany ze środków m.st. Warszawy.