W krainie dźwięków – koncert gongów

Dźwięk gongów może wprowadzić nas w wewnętrzną przestrzeń naszego Ja, otwierając nas na głos intuicji i poszerzając naszą percepcję na inne wymiary rzeczywistości. Wibracje gongów wprowadzają cała naszą Istotę w holistyczny rezonans z wibracją Wszechświata, pobudzają nie tylko nasze ciała, ale także i duszę. Dzięki gongom możemy doświadczyć wewnętrznej ciszy i otworzyć się na inspiracje, natchnienie, płynące z duszy, poszerzając tym samym horyzonty naszej wyobraźni i twórczości.

Kąpiel w gongu jest masażem całego ciała za pomocą dźwięku. Doświadczenia nie sposób opisać ani zapomnieć. Gong to starożytny instrument o potężnych wibracjach – spośród znanych instrumentów wytwarza najsilniej rezonujące dźwięki. Muzyczny pogłos jego wibracji odczuwa się w całym ciele.

Terapia dźwiękiem wpływa kojąco na:system nerwowy, wzmacnia układ odpornościowy, wycisza umysł, rozpuszcza lęki i blokady emocjonalne, aktywuje pamięć komórkową, wzmaga kreatywność, wzmacnia intuicję, równoważy wszystkie sfery bytu. Rezultatem dźwiękowej terapii jest odmłodzenie ducha,
odnowa komórkowa i DNA.