W-arte! Impro Show + goście

W-arte! Impro Show to improwizowany spektakl, będący efektem kooperacji celebrytów i grupy teatru improwizowanego Ab Ovo. W przedostatni weekend majowy wydarzenie odbędzie się w klubie REJS.

Na scenie wystąpią Ania Czartoryska – Niemczycka, Ela Romanowska, Iza Lach, Adam Fidusiewicz, Kacper Kuszewski i Ludwik Borkowski. Efekty kilkumiesięcznej pracy będzie można oglądać w maju w kinie Elektronik. Ideą teatru improwizacji jest to, że biorący w nim udział aktorzy grają spontanicznie, bez scenariusza. Każdy element show będzie zaskakiwać, aktorzy – celebryci pokażą swoje ukryte talenty, będą musieli wykazać się sprytem, poczuciem humoru i inteligencją. Każdy pokaz będzie przezabawnym i niezapomnianym przeżyciem.

Więcej o aktorach:

Ania Czartoryska – Niemczycka – Polska aktorka i piosenkarka urodzona w 1985 roku. Ukończyła Akademie Teatralną w Warszawie oraz Państwową Szkołę Muzyczna II stopnia im. Fryderyka Chopina. Zadebiutowała w 2008 roku filmem ,,Bal przebierańców” Krzysztofa Szoty oraz spektaklem ,,Moulin Noir” w reżyserii Marcina Przybylskiego. W latach 2008-2013 związana była z Teatrem Współczesnym w Warszawie. Dostała nagrodę Teatru Polskiego za swój monodram ,,Morfina”, oparty na wspomnieniach Jeleny Bułhakowej oraz piosenkach Agnieszki Osieckiej, Michała Grechuty i Jonasza Kofty.

Ela Romanowska – Polska aktorka teatralna i telewizyjna urodzona w 1983 roku. Jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej we Wrocławiu. Związana z muzycznym teatrem Capitol we Wrocławiu, współpracowała także z Teatrem Współczesnym we Wrocławi czy Teatrem im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Podczas swojej dotychczasowej kariery wystąpiła w wielu musicalach i spektaklach oraz najbardziej znanych serialach polskich – ,,Na Wspólnej”, ,,M jak miłość”, ,,BrzydUla”, ,,Ojciec Mateusz” czy ,,Prawo Agaty”. Wystąpiła też w paru filmach, między innymi w ,,Och, Karol 2”, ,,Jak się pozbyć cellulitu” czy ,,Dzień kobiet”.

Iza Lach – Polska piosenkarka urodzona w 1989 roku. Jest artystka pełna sprzeczności – dziewczyna z blokowisk nazywana jest jednocześnie polską księżniczką popu. Nagrała ze Snoop Doggiem 400 piosenek, jeden album i film. Podczas swojej kariery dostała nominację do Fryderyków w kategorii Album Roku Pop, MTV Music Awards w kategorii Najlepszy Polski Wykonawca.

Adam Fidusiewicz – Aktor urodzony w 1985 roku w Warszawie, który zadebiutował w filmie Różany Zamek dziesięć lat później. Następnie wystąpił w spektaklu Piotruś Pan w adaptacji Jeremiego Przybory. Przełomowym momentem w karierze była rola Stasia w ,,W pustyni i w puszczy” w 2001 roku. W czasie swojej dotychczasowej kariery wystąpił w wielu serialach, między innymi w ,,Na wspólnej” czy ,,Czas honoru”. W 2016 roku wystąpił w ,,Bodo” jako Hans Schulz. Aktualnie kończy Akademię Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Ludwik Borkowski – Uczestnik i zwycięzca programu ,,Azja Express”, w którym wziął udział wraz ze swoim przyjacielem, aktorem Michałem Żurawskim. Aktualnie studiuje aktorstwo w Studium Aktorskim aktoRstudio, fotografuje , pisze scenariusze , zagrał w kilku teledyskach i etiudach studenckich Gdyńskiej Szkoły Filmowej .

Kacper Kuszewski – Dorastał w Gdyni , ukończył Szkołę Muzyczną w Bydgoszczy. W 1999 roku ukończył Studia na Akademii Teatralnej w Warszawie. Aktor Teatru Pieśni Kozła we Wrocławiu. Znany z seriali jak : „M jak Miłość”, czy „Hotel 52” oraz filmów, m.in. „Karol , człowiek , który został Papieżem”,czy „Wkręceni”. Wokalista zespołu Leszcze.

Data: 20, 21 maja
Miejsce: Klub REJS
Płyta Desantu, 00-439 Warszawa

Bilety w cenie 40zł