Tymon & The Transistors i Natalia Natu Przybysz

„ SPRAGNIENI LATA” WAKACYJNA TRASA KONCERTOWA 

Tymon & The Transistors i Natalia Natu Przybysz z zespołem już 7 sierpnia wyruszą na wspólną wakacyjną trasę koncertową ”Spragnieni lata”, która potrwa do 20 września. Artystów ze specjalnie przygotowanym repertuarem zobaczyć będziemy mogli na jednej scenie w takich miastach jak: Augustów, Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Poznań, Zakopane, Lublin. Większość koncertów odbędzie się w przestrzeni plenerowej. 

Podczas tej wyjątkowej trasy koncertowej, organizatorzy postawili na klimat lata i powiew natury. Większość koncertów odbędzie się w przestrzeni plenerowej, wypełnionej słońcem i ciepłym wiatrem. Muzycy zaprezentują swój premierowy materiał, który jeszcze w tym roku ukaże się na krążkach.

Będzie lekko i świeżo! Na jednej scenie spotkają się dwa żywioły, znikną podziały między artystami i konwencjami, a blues pomiesza się z rock’n’rollem w najlepszym wydaniu. Ale takie właśnie są wakacje – inspirują i sprzyjają niecodziennym spotkaniom, także tym artystycznym, z których rodzą się zupełnie nowe, energetyczne brzmienia, o czym przekonamy się w finale każdego z koncertów.