TRIGGERFINGER na jesieni w Polsce

Agencja Go Ahead razem z P.W. Events i Knock Out Productions zaprasza na trzy koncerty Triggerfinger, czyli rockowego trio, nazwanego najgłośniejszym zespołem w całej Antwerpii! Ekipa z Rubenem Blockiem na czele wystąpi: 11 listopada w poznańskim Klubie Pod Minogą, 12 listopada w warszawskiej Proximie oraz 13 listopada w krakowskiej Fabryce.

Triggerfinger to połączenie trzech mocnych osobowości, tworzących wielowymiarową i potężną dawkę klasycznej, rockowej muzyki. Idealna pożywka dla fanów takich legend, jak Led Zeppelin, ZZ Top, Black Sabbath czy Creedence Clearwater Revival.
Muzycy grają wspólnie od ponad dziesięciu lat, zjeździli europejskie puby, kluby i festiwale. Prawdziwą popularność zdobyli dzięki coverowi znanej piosenki Lykke Li „I Follow Rivers” i szybko podbili serca milionów Internautów (ponad 10,5 mln wyświetleń na portalu YouTube!).

W kwietniu 2014 roku premierę miał najnowszy album grupy – „By Absence of the Sun” – i to właśnie wramach jego promocji zespół przyjedzie do Polski.

Triggerfinger – I Follow Rivers