Tribute to SIA & at Sketch w Teatrze Wielkim

Poznali się zimą przed jednym z warszawskich klubów. Przesłuchali razem cały internet. Zagrali setki domowych koncertów. Nieraz pili z tej samej szklanki. Olga Barej & Marcin Czyżewski. Są jak Ogień i Powietrze. W muzyce odnaleźli wspólne brzmienie.

Tym razem w Sketch w Teatrze Wielkim w repertuarze Sii – artystki, która w ostatnich latach podbiła międzynarodowy rynek muzyczny.

————————–————————–————————–————
16.09.2017 SOBOTA
START 21:00
Sketch w Teatrze Wielkim
Plac Marszałka Józefa Piłsudskiego 9
rezerwacje 602 762 764 | rezerwacje@sketch.pl
————————–————————–————————–——-—–

OLGA BAREJ – finalistka X-Factor (2013), laureatka Szansy na Sukces (2011), finalistka ostatniej edycji Voice of Poland (2016)

Głos, uśmiech i naturalna sceniczna osobowość Olgi potrafią oczarować każdego słuchacza. Wie, jak stworzyć na scenie wyjątkowy, intymny klimat, lecz nieobce są jej też mocne, rockowe dźwięki. Finalistka trzeciej edycji programu X Factor, gdzie wykonywała utwory takich gwiazd rocka jak Aerosmith czy Skunk Anansie. Od zmysłowej, kobiecej strony dała się poznać jako laureatka Szansy na Sukces w 2011 roku. Podczas przesłuchań w ciemno w Voice of Poland, Olga brawurowo wykonała utwór Arethy Franklin „I Say a Little Prayer”, pokazując swój ognisty temperament. Oczarowała trenerów i dołączyła do drużyny idolki z dziecinnych lat – Natalii Kukulskiej. W kolejnym etapie wzruszyła do łez wszystkich trenerów w duecie Olga Barej, Joanna Kaczmarkiewicz – „On nie kochał nas”. W pierwszym odcinku Live Olga Barej zachwyciła widzów swoją głęboką, dojrzałą interpretacją ponadczasowego utworu „Samba przed Rozstaniem”.

MARCIN CZYŻEWSKI – wokalista, gitarzysta i kompozytor.
Współpracował m.in. z zespołami Oddział Zamknięty, Harlem, Azyl P i Emigranci.
Finalista międzynarodowego konkursu o nagrodę bursztynowego słowika Sopot Festival TVN z autorską kompozycją „Some part of me”, znaną m.in. z seriali „Barwy szczęścia”, „Londyńczycy” i „Tancerze”. Finalista pierwszej edycji Must be the Music.
Finalista The Voice of Poland 6 w drużynie Edyty Górniak (2015).

Marcin Czyżewski jest kompozytorem popularnego przeboju zwycięzcy The Voice of Poland, Mateusza Żiółko. Utwór „W płomieniach” jest obecnie najczęściej graną polską piosenką w stacjach radiowych i ma ponad 30 mln wyświetleń na YouTube. Utwór dotarł również do 1szego miejsca na popliście radia RMF