Teatr Pijana Sypialnia nad Wisłą

Tworzymy pierwszy nad Wisłą chór rozrywkowy! :) Co więcej – nie trzeba mieć żadnego doświadczenia – po prostu przyjdź i daj się ponieść muzyce :) Wydarzenie dla osób w każdym wieku :)
To kolejny po cyklu „Teatr na leżakach” pomysł Teatr Pijana Sypialnia na letnie okołoteatralne aktywności w modnych nadwiślańskich miejscówkach. Tym razem we współpracy z Plażowa.

Pod okiem szefa muzycznego Teatru Pijana Sypialnia stworzymy na jeden wieczór wyjątkowy chór! Będzie prawdziwa rozgrzewka wokalna, a potem… wspólne śpiewanie :) W repertuarze projektu znajdą się piosenki z czasów przedwojennej Warszawy, utwory w klimatach folkowych i kanony. Pamiętajcie – nie musicie mieć żadnego doświadczenia: zabierajcie znajomych i śpiewajcie tak, żeby cała Warszawa usłyszała! :)

Czas trwania wydarzenia: 90 minut
Miejsce: Plażowa – scena Męskiego Grania przy pawilonie (w razie złej pogody poziom – 1 pawilonu, pod dachem)
Prowadzenie: Daniel Zieliński – muzyk, aranżer, dyrygent, absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Szef muzyczny i twórca muzyki do wszystkich widowisk Teatru Pijana Sypialnia.

———
Teatr Pijana Sypialnia, to niezależny projekt skupiający aktorów, śpiewaków, tancerzy i muzyków. Zjawisko Pijanej Sypialni określa się mianem „teatru vintage” lub „teatrem warszawskim” Ich widowiska wyróżniają się muzyką na żywo wykonywaną przez orkiestrę, chór i solistów. Są laureatami festiwali teatralnych w całym kraju. Zostali zaproszeni na Międzynarodowy Festiwal Teatrów Ulicznych w Krakowie, gdzie prezentują się najlepsze teatry tego typu z całego świata. W Warszawie znani z występów w zupełnie nieteatralnych miejscach. Grają na ulicy, starych podwórkach, a nawet… w barach mlecznych.

Wstęp wolny