Sylwester pod hasłem FEEL the SPIRIT w CSW

Restauracja Instalacje Art Bistro oraz mobilny cocktail bar Rollin’Spirits zapraszają na wydarzenie towarzyskie, jakiego jeszcze nie było. W artystycznej scenerii Zamku Ujazdowskiego, za sprawą kuchni doprawionej pasją połączoną z wiedzą, koktajli skomponowanych specjalnie na TĘ noc, muzyki od której nogi same rwą się do tańca oraz zaskakującego i wysmakowanego wystroju wnętrza, słowo „SYLWESTER” nabierze dla Was całkiem innego znaczenia.

Jeśli znacie już Instalacje Art Bistro – tego dnia zobaczycie tę rstaurację w całkiem nowym świetle. Nie zabraknie oczywiście dań kuchni sezonowej, z której słyną Instalacje, ale już dekoracje będą mocno zaskakujące – w restauracji zapanują trzy najszlachetniejsze barwy: biel, czerń i złoto. Zostaną im podporządkowane wystrój wnętrz i dress code obowiązujący tego wieczoru, a nawet menu klasyczne i koktajlowe!

FEEL the SPIRIT to pierwsza z cyklicznych imprez, które Instalacje Art Bistro organizować będą z Rollin’Spirits. Będzie ona świetną okazję, by na własnej skórze przekonać się, iż kultura „barowa” jest wykwintna, zaskakująca, kolorowa i adekwatna dla każdego, niezależnie od „procentowych” preferencji. Za sprawąświeżych składników, mikstur własnej produkcji oraz talentu i wiedzy barmanów, wszyscy goście imprezy będą mieli szansę odkryć nowe smaki i doznania oraz podejrzeć sekrety komponowania doskonałych drinków molekularnych i klasycznych.

Jeśli macie ochotę dobrze się bawić unikając męczących klisz, lubicie pyszną, sezonową kuchnię i wysmakowany, minimalistyczny design, intryguje Was, czym jest miksologia, przywiązujecie wagę do detali albo macie ochotę na własnej skórze sprawdzić jak to jest spędzić noc (i to jaką!) w muzeum – ta impreza jest właśnie dla Was!

DRESS CODE: wieczorowy, dozwolona kolorystyka: biel, czerń i złoto

BILETY

Organizatorzy przygotowali dwie opcje biletowe:

–    BLACK&WHITE – 280 zł/os – w tym pełne menu sylwestrowe, powitalny koktajl, lampka szampana o północy, zabawa przy muzyce unikalnego duetu DJów, pokaz sztucznych ogni, bezpłatny parking przed restauracją.

–    GOLDEN – 450zł/os – w tym pełne menu sylwestrowe, nieograniczony dostęp do baru Rollin’Spirits (cocktaile, wino, softy, kawa, herbata), lampka szampana o północy, zabawa przy muzyce unikalnego duetu DJów, pokaz sztucznych ogni, bezpłatny parking przed restauracją.

Rezerwacje pod numerem: +48 660 798 772 oraz na adres: instalacjeartbistro@gmail.com a także na miejscu, w Zamku Ujazdowskim. UWAGA: LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!!!