Sylwester 2019/2020 w kinie Muranów

Zgodnie z tradycją, Kino Muranów zaprasza na Filmowy Bal Sylwestrowy 2019/2020! 

Nowy rok przywitamy najgorętszymi premierami filmów z repertuaru Gutek Film. Wieczór otworzy „Poznajmy się jeszcze raz” („La belle epoque”) Nicolasa Bedos – wzruszająca, a jednocześnie przewrotna komedia romantyczna, urokliwa niczym „Amelia”. Prezentowana na festiwalach w Cannes i Toronto nostalgiczna wyprawa do lat 70-tych pełna współczesnych emocji. W rolach głównych wystąpili Daniel Auteil, Fanny Ardant i Guillaume Canet.

Oprócz tego zaprezentujemy kolejny film z Cannes, „Zdrajcę” Marca Belocchio – nagrodzonego kilkunastominutową owacją podczas festiwalowego pokazu. Oparty na prawdziwych wydarzeniach film w zaskakujący i świeży sposób podejmuje temat mafii. Charyzmatyczny bohater, Tommaso Buscetta, boss, który złamał mafijną zmowę milczenia jest jednocześnie ścigającym i ściganym. Zrealizowany z epickim rozmachem „Zdrajca” Marca Bellocchio już od pierwszej sceny chwyta za gardło, wciągając w mroczny świat zbrodni, ucieczek, kłamstw i sądowych potyczek.

Trzeci tytuł ujawnimy już wkrótce!

Jak co roku przygotowujemy bufet z bogatym menu – również wegetariańskim – oraz wino w nielimitowanej ilości – musujące, białe i czerwone.

Dobrą zabawę na parkiecie zapewni DJ ZŁOTY ŚRODEK.

Rezerwacja tylko telefoniczna. Odbiór rezerwacji do 16.12

Zwroty przyjmujemy do 23.12