Spotkanie z Samanthą Shannon

Jej debiutancka powieść, będąca zarazem pierwszą częścią cyklu „Czas Żniw” została przetłumaczona na kilkadziesiąt języków, a prawa do jej ekranizacji kupiła wytwórnia 20th Century Fox. Samantha Shannon powraca z kolejnym wyczekiwanym, trzecim już tomem „Czas Żniw. Tom 3. Pieśń Jutra” (Wydawnictwo SQN). Z okazji premiery spotka się z czytelnikami w salonie Empik Nowy Świat już 26 kwietnia.

Młoda pisarka o ogromnych ambicjach powróciła z nowym tytułem bestsellerowego cyklu „Czas żniw”. Jest to wizja niedalekiej przyszłości, w której na terenie Wielkiej Brytanii powstaje totalitarne państwo Sajon. Jedynym jego celem jest zwalczyć wszelkie przejawy jasnowidzenia. Tą właśnie umiejętnością obdarowana jest główna bohaterka. Dystopijna wizja świata, w którym rozgrywa się akcja powieści, jest wyrazem imponującej wyobraźni Samanthy Shannon. Autorka wciąga czytelnika w szczegółowo wykreowany świat, który każdy będzie odkrywał z zapartym tchem.

Samantha Shannon –  angielska pisarka, absolwentka Uniwersytetu w Oksfordzie. Pisać zaczęła w wieku piętnastu lat, w 2012 roku została zakwalifikowana do nagrody The Young Star.

 26 kwietnia, godz. 18:00
Empik Nowy Świat, Warszawa, 
ul. Nowy Świat 15/17