Spotkanie z Philipem Zimbardo na Targach Książki

Spotkanie z Profesorem Philipem Zimbardo i oficjalna premiera książki „Gdzie ci mężczyźni?”. Słynny amerykański psycholog na Kanapie Literackiej opowie Monice Zamachowskiej o książce i o tym, która płeć zasługuje dzisiaj na miano „słabej”.

16 maja 2015 (sobota), godzina 12:00
Warszawskie Targi Książki, Kanapa Literacka
Spotkanie będzie tłumaczone na język polski.

O KSIĄŻCE
Philip Zimbardo i Nikita S. Coulombe biją na alarm: męskość jest w kryzysie! Młodzi mężczyźni rezygnują z gruntownego wykształcenia, nie radzą sobie na rynku pracy, nie potrafią stworzyć dojrzałej relacji z kobietą. Opóźniają wyprowadzkę z rodzinnego domu, pozwalając rodzicom łożyć na swoje utrzymanie, nie dbają o zdrowie i kondycję. W zamian za to spędzają czas na „męskich” rozrywkach, sukcesy odnoszą w grach komputerowych, „zarządzając wszechświatem” z zacisza własnej sypialni, a wiedzę o intymności czerpią z filmów pornograficznych.Dlaczego tak się dzieje?
Więcej informacji: www.gdziecimezczyzni.pl

KIM JEST PROFESOR ZIMBARDO?
Philip G. Zimbardo jest uznanym na świecie „głosem i twarzą współczesnej psychologii”. Znany z przeprowadzenia stanfordzkiego eksperymentu więziennego, założyciel Kliniki Nieśmiałości, autor wielu książek, wśród których znajduje się najstarszy wciąż używany podręcznik psychologii – „Psychologia i życie”.

ebook → bitly.com/GdzieCiMezczyzniEbook
wersja drukowana → bitly.com/GdzieCiMezczyzni