Spotkanie z Kasią Bem

Mówi o sobie, że „woli iść niż biec”, uwielbia życie w wolnym tempie, wierzy że świat można zmienić kawałek po kawałeczku, wcale się nie spiesząc. W nowej książce Kasia Bem postanowiła podzielić się z czytelniczkami sprawdzonymi metodami, które w naturalny sposób pozwolą zadbać o siebie i swoje samopoczucie. Z okazji premiery książki „Happy Uroda” (Wydawnictwo Edipresse Polska) spotka się z czytelnikami 11 kwietnia w salonie Empik Nowy Świat w Warszawie.

Najnowsza książka autorki bestsellerowego poradnika „Happy Detoks” to nie tylko przewodnik po świecie holistycznej pielęgnacji. Tym razem Kasia Bem proponuje weekendowy, tygodniowy lub 21-dniowy program upiększający nie tylko ciało, ale i duszę. „Happy Uroda” to książka, w której znajdziemy wprowadzenie do technik oddechowych i medytacyjnych. Dowiemy się, jak wykonywać jogę twarzy czy lifting bez skalpela. Oprócz tego w książce znajdziemy ponad 50 nowy przepisów na zdrowe i smaczne posiłki, a także naturalne kosmetyki dla każdego. „Happy Uroda” to bez wątpienia niezbędnik dla każdej kobiety, która w naturalny sposób chce zadbać o swój zdrowy i piękny wygląd i tak jak autorka gotowa jest znaleźć prawdziwe piękno w sobie.

Kasia Bem – nauczycielka jogi i medytacji. Od lat prowadzi autorskie warsztaty i programy wyjazdowe, m.in.: Detoks z jogą naturalnie czy Potęga ciszy. Pisze o jodze w gazetach i magazynach: Joga Magazyn, KukBuk, Uroda Życia, Vita. Prowadzi bloga Slow Motion.

 11 kwietnia, godz. 18:00
Empik Nowy Świat, Warszawa,
ul. Nowy Świat 15/17