Spotkanie autorskie z Dariuszem Lorantym

Dom Książkiki MDM zapraszana na spotkanie autorskie z Dariuszem Lorantym które będzie dotyczyło książki „Siedem dni z życia psa”.

Dariusz Loranty – były policjant, nadkomisarz w stanie spoczynku, wieloletni pracownik Wydziału ds. Terroru Kryminalnego i Zabójstw Komendy Stołecznej Policji. Pierwszy w historii stołecznej policji Koordynator Negocjacji i Dowódca Zespołu Negocjatorów Policyjnych. Pracował przy dziesiątkach porwań, szantaży i wymuszeń. Posiada m.in. certyfikat Departamentu Stanu i FBI „Negocjacje policyjne w rozwiązywaniu sytuacji kryzysowych”.

„Siedem dni z życia psa” – Tym razem Dariusz Loranty opowiada nie o sobie, lecz o swoim alter ego – komisarzu Bernardzie. Poza nazwiskiem bohatera wszystko inne w książce jest autentyczne, bo najlepsze scenariusze kryminałów piszą przestępcy i tropiący ich śledczy.
Loranty barwnie przedstawia pracę policjantów kryminalnych w wielkiej metropolii. I pokazuje ich wzajemne, skomplikowane relacje, bowiem ci zestresowani herosi nie są wolni od takich ludzkich ułomności jak zawiść. A ceną zwycięstwa w bezustannej walce ze złem najczęściej staje się życie osobiste.

Wstęp wolny!