Spółdzielnia otwarta: Hercklekoty – Z głową w chmurach

Hercklekoty z głową w chmurach
Już w najbliższą niedzielę zapraszamy Was do podróży w improwizowany świat Hercklekotów. Dokąd się wybierzemy? Co się wydarzy na scenie?! Tego jeszcze nie wiemy, pewne jest tylko jedno: wszystko co zobaczycie, będzie improwizowane… Z Waszych inspiracji powstaną rzeczy, które będą wypadkową osobowości tworzących Hercklekoty.

__
Hercklekoty to grupa improwizacji teatralnej, która powstała jako projekt uczennic i uczniów Szkoły Impro. Na scenie jesteśmy twórcami światów, do których zabiera nas wyobraźnia. To, co zobaczycie w trakcie przedstawienia wydarzy się tylko raz i nigdy więcej!
……………………………………………………………………………………..
Centralna Spółdzielnia Komediowa to nowy punkt na kulturalnej mapie Warszawy! W Spółdzielni obejrzysz spektakle improwizowane, stand-up, kabaret literacki, monodramy komediowe, a to wszystko w samym centrum stolicy, na klimatycznej, kameralnej scenie, w gościnnych progach klubu Boho22 przy ul. Żurawiej 22. Gramy dla Was w każdy czwartek i niedzielę, a także w niektóre wtorki ;) Zapraszamy do Spółdzielni – bawcie się dobrze!
……………………………………………………………………………………..
15.04.2018
20:00
Club Boho 22 (Żurawia 22)
bilety: 10 zł