Rusin & Trebuchet w Chwili

Wiadomość od Mateusza Rusina :)

Kochani, mam zaszczyt i przyjemność zaprosić na 
PREMIEROWY POKAZ TELEDYSKU do utworu „GO GO” i KONCERT promujący EPKĘ „Kraksa”!

https://www.youtube.com/watch?v=6JIucKIOMFw

Nasze koncerty to opowieść o chłopcu Trebu, którego twarz widać na okładce. Towarzyszy nam w naszej muzycznej podróży od początku, pomimo tego że jest niewidzialny. Utwory opowiadają o jego życiu i przygodach. O tym co widział, o czym marzy a o czym już nie.

Powstaliśmy w 2012 roku, na ulicy Śnieżnej, wczesną wiosną, w okolicznościach przyrody miejskiej :) Zaczęliśmy spotykać się w różnych przestrzeniach na próby. Mieszkanie, piwnica, podwórko, park.
Okazało się, że to poszukiwanie, płynnie przerodziło się w koncerty. Alternatywny rock z elementami elektroniki. Te elementy coraz śmielej wchodzą w kompozycje i próbujemy, próbujemy, próbujemy.

Wojciech Gumiński- bas
Andrzej Olewiński- gitary
Szymon Linette – perkusja
Mateusz Rusin- wokal, syntezatory
Przemek DRED Pietrzak – dźwięk

EP „KRAKSA” nagrywana była w wyjątkowych okolicznościach przyrody, w Borowie. Na wsi. Zależało Nam na tym, żeby nigdzie nie pędzić i spędzić ze sobą trochę czasu. Razem z Magazine Studio Mobile wzięliśmy ze sobą sprzęt do nagrywania i rozpoczęliśmy działania. Równocześnie zbieraliśmy na portalu POLAK POTRAFI środki na wyprodukowanie EPKI. Dzięki zaangażowaniu wielu osób udało się zebrać budżet. Chcieliśmy aby póżniejsza praca nad materiałem funkcjonowała z ludźmi, z którymi jest bliżej muzycznie . Spotkaliśmy osoby, które chciały podzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Produkcją zajął się Przemysław Momot, zaś miksem i masteringiem Adam Toczko.