RUBBER REPTILES w Skwerze

RUBBER REPTILES

To 4 młodych muzyków z Warszawy, których połączyła wspólna pasja do analogowego sprzętu, pieców lampowych i takich klasyków jak The Beatles. Led Zeppelin czy The Rolling Stones. Ich cel jest prosty – grać rock’n’rolla coraz lepiej i tak często jak to tylko możliwe.

 

Patryk Gwiździł – (wokal, gitara elektryczna) pierwsze kroki muzyczne stawiał jako uczeń gry na gitarze, niedługo potem doszło zainteresowanie śpiewem, na którym skupił się przede wszystkim. Jego ulubione zespoły to Queens Of The Stone Age, The White Stripes, The Beatles, Led Zepplin i oczywiście The Rolling Stones

 

Marek Izdebski – (gitara elektryczna) graniem na gitarze zaraził go własny brat. Początkowo nie skupiał się na żadnym konkretnym gatunku muzycznym – sama gra na gitarze sprawiała mu największą frajdę, dopiero później skrystalizowały się jego upodobania, a ulubieni wykonawcy to Queens Of The Stone Age, Led Zepplin i The Rolling Stones.

 

Tomek Mrozowicz – (gitara basowa, wokal) chociaż na co dzień zajmuje się projektami unijnymi to jego największą pasją od 2002 roku jest gra na basie.

 

Mikołaj Ziemak – (perkusja, wokal) swoją przygodę z bębnami rozpoczął jeszcze w czasach podstawówki, ale nie trwała zbyt długo. Ponowna miłość do perkusji – i to odwzajemniona – wróciła w 2012 r. Wtedy również zaczął szukać podobnych sobie zapaleńców by wspólnie założyć zespół. Jego ulubionym perkusistą jest nikt inny jak sam John Henry Bonham, a ulubione kapele to Queens Of The Stone Age, The Beatles, Led Zeppelin, The Rolling Stones oraz The Kinks.

 

W razie niepogody zapraszamy na poziom -1

Krakowskie Przedmieście 60a