Premiera teledysku – Pola Rise & MANOID

12 grudnia wyjątkowe wydarzenie – koncert Pola Rise, który będzie połączony z premierą drugiego teledysku artystki do utworu „Soulless dance”.

W drugiej części wieczoru wystąpi MANOID.

Wystąpią:
Pola Rise
MANOID

After: Dj.spike (Break Da Funk)(SiłaDźwięQ!)(Funkkrok)

Start: godz. 20.00
Wjazd FREE!

POLA RISE. Jej pierwszy klip jest jednym z najczęściej odtwarzanych teledysków ostatnich tygodni. Pola Rise to kompozytorka, wokalistka i autorka tekstów. 12 października opublikowała swój pierwszy klip do utworu Did you sleep last night, który obejrzano już ponad 100 000 razy.

Za produkcję muzyczną utworu odpowiada brytyjski producent Debian Blak.

MANOID – Symbioza maszyny i człowieka, rok produkcji 1989, kraj: Polska, waga 70 kg, wzrost 182 cm. Większość życia spędził w podlaskich lasach, gdzie od 2004 roku kształtował swoje umiejętności muzyczne. Dziesięć lat później opuścił lasy i ruszył w świat aby pokazać świeże spojrzenie na elektronikę.

Pierwszym jego wydawnictwem jest Synestezja EP. Pokazuje ona niewielką część twórczości MANOIDa – część w której do współpracy zaprosił gości, którzy jego zdaniem zasługują na posłuch. Całość utrzymana jest w minimalistycznym klimacie. Maszyna użyła głowie instrumentów elektronicznych do generowania dźwięku, choć wykorzystane zostały również dźwięki otocznia.

Artysta po wydaniu pierwszego singla AWAY ft. Pola Rise, zagrał w Polsce i za granicą kilkanaście koncertów – prezentując różny temperament jego muzycznych wypraw – od trip hopu, przez ambient do miminal techno.

Muzyka MANOIDa to walka między robotycznym transem a przebijającymi się ludzkimi uczuciami.

W przyszył roku MANOID planuje wydać pierwszą, bardzo osobistą solową płytę oraz rozszerzyć swój koncertowy skład o gitarę, wiolonczelę, perkusjonalia i chórki.

Pola Rise – Soulless dance [teaser]