Piknik z dziewczynami

Dziewczyński gang przenosi się nad Wisłę!

Z okazji czwartego już GIRLS TO THE FRONT zapraszamy Was na piknik do Hocków Klocków w towarzystwie najfajniejszych dziewczyn!

Z atrakcji czekają m.in. tacosy od dziewczyn z RICOS TACOS, swap party – wymienialnia ubrań i piękne wianki z kwiatów i liści od Pauliny, koleżankilubczyk i jemioła.
(+ więcej info wkrótce!)
W trakcie pikniku będziemy także tworzyć własnego dziewczyńskiego zina – dołączcie do nas!

Od 11 o najlepsze piosenki zadbają damsels in distress djs, a o 19 zagraLASS – solowy, synth popowy projekt Kasi Klimczyk.

ALL GIRLS TO THE FRONT! Czekamy na Was 18 lipca!

GIRLS TO THE FRONT// Cykl koncertów i imprez organizowany przez warszawski kolektyw damsels in distress djs, poświęcony dziewczynom tworzącym muzykę. Występujące składy to100% dziewczyn, a na afterach pierwszeństwo mają piosenki wykonywane przez kobiety. Na dotychczasowych 3 edycjach wystąpiły takie artystki i zespoły jak Dog Whistle, Enchanted Huntress, DUBAIS, Bibi, Sonia pisze piosenki. Dziewczyny są super!

LASS// Pod tym pseudonimem kryje się kompozytorka, autorka tekstów, wokalistka i producentka. Łączy przestrzenny wokal z dziwnymi, zmasowanymi głosami, ma słabość do fisharmony, omnichorda, brzmień gier komputewrowych, arpagiatora, syntezatorów, przesterowanej gitary elektrycznej, kontrabasów i dęciaków co łączy się w synthpopową feerię barw. Produkcje muzyczne są owocem współpracy z producentem Markiem Dziedzicem. Do dziś zagrała kilkanaście koncertów w Nowym Jorku, a także w Polsce. Występowała także jako support Meli Koteluk i Łąki Łan. Doceniona przez Katarzynę Nosowską, od której otrzymała nagrodę specjalną w konkursie młodych talentów „Skoda auto muzyka”. Konsekwentnie realizuje swoją wizję, nie idąc na żadne muzyczne kompromisy.

damsels in distress djs// młode i strapione, grają dziewczyńskie piosenki z radia, sypialni i internetu.