Open Stage: Grzegorz Kloc

Grzegorz Kloc z zespołem zaprasza na specjalny koncert z okazji 20-lecia działalności scenicznej. Koncert promuje nowy album, który ukaże się niebawem.

Grzegorz Kloc -wokalista, gitarzysta, kompozytor, producent muzyczny i działacz społeczny ma na koncie trzy solowe albumy : „Na skrzydłach miłości”, „Powrót Łazarza” i „Idę po wodzie”. Ma na swym koncie setki zagranych koncertów w Polsce i za granicą. Współpracował z największymi artystami sceny muzycznej w Polsce min: zespołem Sixteen, Natalią Kukulską, Natalią i Eleonorą Niemen, Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Beatą Bednarz, Anita Lipnicką czy zespołami Daab, DeMono.
Jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych muzyków chrześcijańskich w kraju, artystą śpiewającym piosenki zaangażowane, z przesłaniem. Jego płyty patronowały największe media w Polsce min: Gość Niedzielny, Onet.pl , lista przebojów Muzyczne Dary oraz około 30 rozgłośni radiowych. Piosenki Grzegorza Kloca osiągają szczyty list przebojów, a teledyski mają ponad kilkaset tysięcy wyświetleń na portalu Youtube. Utwory artysty są dostępne na iTunes oraz we wszystkich dużych sklepach internetowych na całym świecie.

Na koncercie usłyszymy materiał z trzech płyt muzyka, a także premierowe kompozycje z nowego albumu. Usłyszymy również utwory innych wykonawców.

Koncert jest podsumowaniem 20-letniej działalności Grzegorza,dlatego nie zabraknie atrakcyjnych gości specjalnych.

Grzegorzowi na scenie towarzyszyć będzie jak zwykle zespół w składzie: Kornel Popławski- gitara basowa, Konrad Zieliński- perkusja, Paweł Zaręba- gitara i wielu innych muzyków.

Bilety:
Przedsprzedaż – 35 zł (stojące)
W dniu koncertu – 45 zł (stojące)