Od marzenia do spełnienia – #wyższypoziomKultury

Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego oraz Teatr 6. piętro mają przyjemność zaprosić na inauguracyjne spotkanie z cyklu #wyższypoziomKultury. Pierwszymi gośćmi będą Eugeniusz Korin i Michał Żebrowski – dyrektorzy warszawskiego Teatru 6.piętro!

Michał Żebrowski, dziś ceniony aktor, o własnym teatrze marzył już jako student. Eugeniusz Korin, uznany reżyser, przez 13 lat był dyrektorem naczelnym i artystycznym Teatru Nowego w Poznaniu. Teatr 6.piętro jest ich wspólnym dziełem nad którym pracują już od 9 lat, rozwijając przy tym własne pasje i marzenia.
Co zrobić, aby marzenia stały się rzeczywistością?
Czy pasja może stać się sposobem na życie?
Jakie wyzwania stoją przed dyrektorami teatru?
Odpowiedzi na te pytania poznacie podczas spotkania już 3 kwietnia o godz 19:15.
Serdecznie zapraszamy!

W ramach cyklu #wyższypoziomKultury będziemy poruszać zagadnienia związane z kulturą, które nawiązują zarówno do uniwersalnych wartości, jak i bieżących tematów. Wśród wydarzeń zaplanowanych na kolejne miesiące są m.in.: „Autorytet wczoraj, dziś, jutro”, „Czy kryzys może być twórczy?”, „Jak krytykować, żeby nie hejtować?”. Spotkania będą odbywać się w formie paneli dyskusyjnych, podczas których oddamy głos ekspertom oraz osobistościom ze świata kultury i sztuki.

Kiedy: 3 kwietnia o godz. 19:15
Gdzie: Aula prof. Jana Baszkiewicza, Gmach Audytoryjny WNPiSM UW
__________________________________________________________
Spotkanie organizuje Niezależne Zrzeszenie Studentów Uniwersytetu Warszawskiego – organizacja studencka działająca od 38 lat na Uniwersytecie Warszawskim.