Norbert Delman „Otoczenie”

Norbert Delman zaprasza do gry w statki, w której narysowane na kartkach papieru masztowce zostaną zastąpione żywymi ludźmi. Drużyna widzów zagra z drużyną pracowników instytucji sztuki. Gra będzie się toczyła też między wnętrzem a zewnętrzem zamku, jedna drużyna będzie znajdowała się na dziedzińcu, a druga w parku przed zamkiem. Jak zakończy się oblężenie U–jazdowskiego?

Zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w grze, tym samym poznania bliżej pracowników Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

Norbert Delman
Rzeźbiarz i performer, twórca wideo, instalacji i grafik, a także kurator wystaw. W latach 2008–2014 studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie, gdzie obronił dyplom w Pracowni Działań Przestrzennych prof. Mirosława Bałki. W 2012 przez rok studiował na University College Falmouth w Wielkiej Brytanii. Pracuje także jako kurator eksperymentalnych wystaw. Jest współtwórcą, razem z Franciszkiem Buchnerem i Agnieszką Delman, przestrzeni wystawienniczej Stroboskop Art Space w Warszawie (2016).