Nick Sinckler – Tribute To George Michael

Jeśli chcecie usłyszeć największe przeboje George’a Michaela w wykonaniu fantastycznego wokalisty funkowego, Nicka Sincklera (Nick Sinckler Fan Page), to przyjdźcie 8 listopada do BARdzo bardzo! 

Nick Sinckler to amerykański wokalista. Jego artystyczna przygoda rozpoczęła się w Nowym Jorku. W poszukiwaniu nowych, muzycznych brzmień, po kilkuletniej podróży po Europie w 2007 r. przyjechał do Polski. Rodzimej publiczności dał się poznać uczestnicząc w znanym, telewizyjnym programie Fabryka Gwiazd. Tuż po programie Nick wydał singiel Feel This Love, który szybko trafił na listy przebojów. To jego głos słyszymy na intro w znanym programie muzycznym The Voice of Poland. Nick tworzy muzykę oraz współuczestniczy w wielu artystycznych projektach, np. współpracując z polskimi muzykami: Kayah, Natalia Kukulska, Wet Fingers, DJ Inox, MacLaro. Twórcza praca wspólnie z DJ Inox (DJ Inox feat. Nick Sinckler) owocowała muzycznymi hitami: I Like You czy Light Up The Night. 

Kolejnym ważnym krokiem w jego artystycznym dorobku była realizacja projektu po polsku. Pierwszy singiel to cover znanego utworu Kayah „Na Językach”. Jego premiera odbyła się 21.06.2016 r. 

Rozgrywają:
Nick Sinckler Fan Page - wokal
Patrycja Zarychta - chórek
Marcin Pendowski - bas
Mariusz Kozłowski – sax
Miłosz Oleniecki - klawisze
Michał Sołtan - gitara
Marcin Jahr Drum Art - perkusja