Największe odkrycia muzyczne: Lari Lu

CUD ZAPRASZA NA NOWĄ ODSŁONĘ KONCERTOWYCH CZWARTKÓW. HASŁO PRZEWODNIE: „NAJWIĘKSZE ODKRYCIA 2014 i NAJWIĘKSZE NADZIEJE 2015!”

Będzie muzycznie, będzie koncertowo, będzie bardzo młodo i obiecująco. 

Koncertowy cykl w Cudzie Nad Wisłą to wydarzenia, podczas których zobaczycie debiutantów polskiej sceny muzycznej, a także tych, którzy zdążyli już na niej nieźle namieszać! 

Podczas jedenastego koncertu zapraszam na występ LARI LU.


Debiutancki album Lari Lu (Anny Józefiny Lubienieckiej) znanej, jako była wokalistka Varius Manx, ukazał się w listopadzie 2014 roku. Artystka zaskoczyła zmianą stylu i niezwykłymi tekstami, co zostało bardzo pozytywnie odebrane przez dziennikarzy.

Płyta uzyskała świetne recenzje, w których doceniono kunszt i poziom artystyczny całości projektu. Pojawiły się też wyjątkowo pochlebne opinie odbiorców w Internecie, chwalące artystkę za świetne teksty, oryginalny styl i piękny wokal.

Lari Lu współpracowała z popularnymi muzykami i brała udział w wielu różnorodnych projektach. Śpiewała w Studio Buffo, pracując pod okiem Janusza Józefowicza. Nigdy jednak, przystosowując się do przyjętej konwencji, nie mogła być w pełni sobą i prezentować własnego przekazu artystycznego.

Po zakończeniu współpracy z Varius Manx artystka zamieszkała z dala od miasta, na skraju lasu, gdzie całkowicie mogła skupić się na komponowaniu, pisaniu tekstów i szukaniu własnych środków wyrazu. Czerpała z natury wszystko co najlepsze: energię, światło, spokój oraz dźwięki. Chciała, aby w tworzonej przez nią muzyce natura pozostawiła swój ślad. Dopełnieniem były teksty piosenek, pełne mądrości i skłaniające do przemyśleń.

Do współpracy przy tworzeniu muzyki artystka zaprosiła Bartka Waszaka, znanego jako Random Trip. Random Trip to jeden z najciekawszych producentów poruszających się w kręgach nowoczesnych brzmień instrumentalnych (hip-hop, trip hopu, dub step).

Ma swój rozpoznawalny styl, który cechuje głę- bokie, organiczne, perfekcyjne brzmienie. Łączy elektronikę z muzyką etniczną. W 2012 roku zadebiuto- wał albumem „Random Trip” (Nowe Nagrania). Jest zwycięzcą V edycji Beat Battle w Poznaniu. Współ- pracuje z zespołem United States of Beta. Random Trip został producentem muzycznym płyty „11”.

Wstęp wolny