Najgorsze Filmy Świata: „Przybysze z przestrzeni kosmicznej”

30 maja (wtorek) o 19:00 i o 21:00 zapraszamy do Kina Muranów na kolejne pokazy z cyklu DKF Muranów Najgorsze Filmy Świata. Obejrzymy film w reżyserii Jacka Arnolda pt „Przybysze z przestrzeni kosmicznej”.

„Przybysze z przestrzeni kosmicznej” to film w reżyserii mistrza tanich produkcji science fiction ze studia Universal; Jacka Arnolda („Tarantula”, „Potwór z Czarnej Laguny”, „O człowieku, co malał”).

Kosmiczny statek rozbija się w Arizonie. Z wraku, na powierzchnie wyłaniają się wyjątkowo obmierzłe istoty. Kosmici są tak brzydcy, że postanawiają wniknąć w ciała ludzi i pozbyć się własnych obrzydliwych ciał. Na nieszczęście stworów w okolicy mieszka czujny naukowiec, który korzystając z włąsnego intelektualnego zaplecza odkrywa prawdziwą tożsamość potworów. Drżyjcie kosmici; bo Amerykanie już wiedzą jak wyglądacie! Nie ukryjecie się w jaskini, bo policja i naukowcy wejdą tam z latarkami, aby nacieszyć się waszym widokiem! Jedynym wyjściem dla was jest walka, albo ucieczka!

Oryginalnie „Przybysze…” prezentowani byli w technice 3D, zachęcając widownie hasłem:

„Terror w 3D… rusza na Ciebie z ekranu, aby Cię pochłonąć!”

Ciągle aktualne!

Przed seansem, w klimat filmu wprowadzi nas Jacek Rokosz, pomysłodawca cyklu, wykładowca PWSFTviT, reżyser, scenograf, aktor, scenarzysta, montażysta, twórca animacji… Miłośnik fatalnego kina. Śmieszne horrory i science fiction bez efektów specjalnych to dla niego „czyste kino”.

Bilety: 13 zł