Monika Urlik – Whitney, Tina, Aretha i inni…

8 maja o 19:30 zapraszamy na koncert niesamowitej Moniki Urlik, która muzycznie podsumuje dotychczasowe koncerty! Podczas jej występu usłyszymy m.in. utwory z repertuaru Whitney Houston, Tiny Turner, Arethy Franklin a także samej Moniki! 

Monika Urlik – wokalistka, skrzypaczka, dyrygentka, komponuje i pisze teksty. Finalistka pierwszej edycji The Voice of Poland. W międzynarodowym festiwalu ‚VENA’ Michała Urbaniaka zwyciężyła autorską piosenką ‚Time after time’. Zwyciężczyni TOP TRENDY 2006 oraz wielu innych festiwali i konkursów.
Tytułowy utwór „Nie wie nikt” zdobył już ponad 1 500 000 słuchaczy na kanale YouTube. Monika Urlik zdaje się mieć w portfolio swojej twórczości muzykę, teksty i emocje, których poszukuje dzisiejszy słuchacz.

Jej pierwsza, autorska płyta „Nie wie nikt” jest mieszanką elementów dubstepu, soulu, r’n’b, elektroniki i klasyki. To zbiór doświadczeń i fascynacji muzycznych połączonych niebanalnymi tekstami. Monika w inteligentny sposób łączy te style uzyskując melodie zapadające w ucho i w serce. Ze swoim głosem potrafi zrobić wszystko i zawsze zachwyca warsztatem, głębią i możliwościami. Określana jest przez wielu jako polska Whitney Houston.

Bilety w cenie 50 zł
Rezerwacje 887 333 383