MoMo nad Wisłą

Zespół od wydania debiutanckiej płyty zbiera pochlebne opinie wśród dziennikarzy muzycznych. Piotr Metz docenił ich za teksty, zabawę gatunkiem i za dobrą, przemyślaną produkcję, a Piotr Stelmach (także z radiowej Trójki) powiedział o nich: „Ania Ołdak i Michał Marecki nagrali świetną, popową płytę. To muzyka, której polskich reprezentantów w ostatnich latach trudno obronić, ale w Ich przypadku staję w pierwszym szeregu jako lobbysta. Posłuchajcie np. piosenki „Obietnice”. Zresztą, innych też!”.

Wejście za free!

Więcej o MoMo:

MoMo działa na polskiej scenie muzycznej od trzech lat, a ich debiutancki album pt. MoMo, ujrzał światło dzienne we wrześniu 2013 roku i otrzymał wiele pochlebnych opinii. Producent i basista Leszek Biolik ocenił ich debiutancki krążek jako niezwykle dojrzały i wyrafinowany, ale pozostający przy tym bardzo przebojowym.

Od początku istnienia zespół przykłada ogromną wagę do warstwy tekstowej, która – jak sam określa zespół MoMo – jest zadziorna i intrygująca. Patrząc na autorów tekstów (m.in. Anna Saraniecka, Radosław Łukasiewczi z zespołu Pustki, Pablopavo, Jan Piętka i Igor Spolski) od razu widać, że słowa w piosenkach MoMo nie są przypadkowe.

MoMo – Milczymy