MiraMundo w Cynamonie&Kardamonie

Podstawy brazylijskiej muzyki popularnej oraz bossanovy łączą się z różnorodnymi rytmami i stylami, które odnaleźć można w wielokulturowej Barcelonie, takimi jak manouche, flamenco, cumbia czy rytmy bałkańskie. MiraMundo to nie tylko grupa i sieć muzyków, lecz także wizja życia ponad granicami, wszechświat połączeń, otwarte spojrzenie na to, co jest wewnątrz i co jest na zewnątrz. 
SKŁAD

Luiz Murá jest piosenkarzem, kompozytorem i autorem tekstów urodzonym w Rio de Janeiro w Brazylii. Wydał swój debiutancki album „Juquehy” w 2008 roku, dzięki nagrodzie otrzymanej od władz São Paulo. Koncertował na całym świecie, m.in. w Brazylii, Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Szwecji, Austrii, Czechach, Słowacji, Szwajcarii i Danii. Obecnie w 2016 roku, wraz z członkami swojego zespołu, nakładem Graviola Studios wydał album „MiraMundo”.

Desirée Garcia Miras, urodzona w Barcelonie, rozpoczęła swoją karierę muzyczną w 1997 roku jako piosenkarka i kompozytorka . Obecnie jest dyplomowaną nauczycielką Danza Duende i łączy pracę, jako wokalistka z pracą dydaktyczną (prowadzi regularne lekcje śpiewu).

Agostino Aragno urodził się we Włoszech i rozpoczął grę na skrzypcach w wieku 7 lat. Ukończył Wydział Sztuki, Muzyki i Rozrywki Uniwersytetu w Turynie oraz Konserwatorium Giuseppe Verdiego i występował pod każdą szerokością geograficzną w domach, na scenach i na ulicy. Jego wyprawy do Afryki pozwoliły mu opanować szczególną formę wyrażania muzyki i rytmu.

Ernesto Vargas, mający nikaraguańskie korzenie, urodził się w Meksyku, gdzie rozpoczął swoje studia muzyczne. Mając 18 lat, przeprowadził się do Paryża aby uczęszczać do American School of Modern Music. (ASSM). Następnie przeniósł się do Barcelony. Grał w różnych zespołach, m.in. w Dinatatak, Ray Callao, Boomerjam Band, jak również występował w Ameryce Łacińskiej, oraz Bośni i Hercegowinie, Serbii, Chorwacji, Włoszech, Francji, Niemczech, Słowacji, Austrii