MANOID & Pola Rise ponownie w Warszawie

Usłyszycie zarówno materiał z nadchodzącej płyty Poli Rise, jak również syntetyczne brzmienia, pochodzące z EPki MANOIDa.

MANOID – połączenie człowieka i maszyny – powstał w momencie kiedy
maszyna zaczęła czuć.

Pod nazwą MANOID kryje się producent, który w swojej muzyce przenosi brzmienie natury na dźwięki syntetyczne – emocje na fale sinusoidalne. MANOID do współpracy przy projekcie zaprosił artystkę, która razem z nim napisała muzykę do AWAY. Razem z Polą Rise stworzyli niebanalne połączenie dwóch żywiołów. Mimo tak odmiennych charakterów, utwór AWAY powstał w zaledwie kilka dni od pierwszego spotkania artystów. Wspólne inspiracje i fascynacje sprawiły, że MANOID i Pola Rise od razu zdecydowali się razem pracować. Artyści postanowili również wspólnie wyruszyć w trasę koncertową – na przełomie lata i jesieni zagrają ponad 20 koncertów w Polsce i zagranicą.

Pola Rise do tej pory nie zdradziła żadnych szczegółów dotyczących jej
nadchodzącej płyty. W sieci możemy znaleźć bardzo enigmatyczne zajawki, które nie ujawniają żadnych konkretnych informacji. Bardzo udaną współpracą z MANOIDem wzbudziła zainteresowanie słuchaczy. Koncerty to jedyna okazja, żeby usłyszeć materiał z nadchodzącej płyty.

Pola Rise – Did you sleep last night