Ludzie kina: Hardkor disko

Tajemniczy, niemal westernowy bohater przybywa do Warszawy, by wyrównać stare rachunki. Po projekcji zapraszamy na spotkanie z operatorem Kacprem Fertaczem.

Pokaz odbywa się w ramach cyklu Ludzie kina.

„Hardkor disko”, reż. Krzysztof Skonieczny, 85 minut, 2014

Tętniąca nocnym życiem metropolia i szalone imprezy w luksusowej scenerii zderzają się w „Hardkor disko” z gniewem, który buzuje w głównym bohaterze. W rezultacie rodzą mieszankę wybuchową, jakiej jeszcze w polskim kinie nie było. 

Spotkanie
Debiut Krzysztofa Skoniecznego podbił Festiwal Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie wyróżniono go nagrodami: za najlepszy debiut reżyserski, najlepszy debiut aktorski oraz najlepsze zdjęcia. I to właśnie laureat tejostatniej nagrody, operator filmowy Kacper Fertacz będzie gościem Tomasza Kolankiewicza podczas spotkania, na które zapraszamy zaraz po pokazie.

Wstęp
Do wstępu upoważniają bezpłatne wejściówki, które będziemy wydawać od godziny 18:30. Jedna osoba może odebrać maksymalnie 2 wejściówki. Osoby spóźnione mogą nie zostać wpuszczone na salę po rozpoczęciu pokazu. Liczba wejściówek jest ograniczona.

Wejściówki dotyczą całego wydarzenia. Osoby, które zdecydują się na udział jedynie w spotkaniu, będziemy wpuszczać w miarę wolnych miejsc.