Letni Przegląd Teatru Dramatycznego

Lipiec – miesiąc beztroski, słońca i letnich leniwych wieczorów. A co jeśli akurat wtedy nie masz urlopu? Podróżuj z Teatrem Dramatycznym! Petersburg, Wenecja, Nowy Jork! A może Chorwacja, Izrael, Szwajcaria? Chcesz się przekonać gdzie jeszcze dzieją się akcje naszych spektakli?

Do wyboru aż 34 tytuły, podróżujemy przez cały lipiec. 

Zapraszamy również do kupna pakietów na Letni Przegląd Teatru Dramatycznego oraz zbierania pieczątek do teatralnych paszportów, które można odebrać w kasach teatru. Zebrane pieczątki uprawniają do rabatu na bilet na spektakle w nowym sezonie.


Wakacyjne PAKIETY

3/6/9
Nie jeździsz na wczasy all inclusive i nie życzysz sobie wyznaczania miejsca i godziny zbiórki? Zdecyduj się na pakiet dowolnie wybranych przez Ciebie 3, 6 lub 9 spektakli w specjalnej cenie!
Pakiet 3 biletów za 120 zł
Pakiet 6 biletów za 210 zł
Pakiet 9 biletów za 270 zł
 
ROSYJSKA RULETKA
Nudzi Cię kultura Zachodu? Nie nosisz szwajcarskiego zegarka, ale rozumiesz rosyjską duszę i potrzebujesz dreszczyku emocji towarzyszącego podróżom za wschodnią granicę? Poznaj brawurowe plany cara, które próbuje ziścić pewien Anglik (Rosyjski kontrakt), zakochaj się w uwodzicielskim Płatonowie (Kilka scen z życia), sprawdź którymi ulicami przechadza się piękna Małgorzata w Moskwie (Mistrz i Małgorzata).
Pakiet 3 biletów za 90 zł
 
W CIENIU PAŁACU BUCKINGHAM
Poznaj brytyjską prowincję, na której często dzieje się więcej niż w sercu Londynu! Niezależnie czy tego świata doświadczysz podglądając sąsiadów przez lornetkę (Kobiety bez znaczenia), czy rzucając dotychczasowe życie w stolicy i ruszając w rodzinne strony (Harper) lub wkraczając pewnym krokiem drag queen do prowincjonalnego miasteczka z upadającą fabryką butów (Kinky Boots) – niezwykłe wspomnienia gwarantowane!
Pakiet 3 biletów za 90 zł
 
PODRÓŻE PO EUROPIE
Ruszamy z XVIII-wiecznej Wenecji (Sługa dwóch panów), przez Berlin dwudziestolecia międzywojennego (Cabaret), mijamy stację kolejową w czeskich Kostomlatach (Pociągi pod specjalnym nadzorem), by dotrzeć aż do współczesnej Chorwacji (Miłość od ostatniego wejrzenia). Skąd najchętniej przywieziesz sobie pamiątkę?
Pakiet 4 biletów za 120 zł
 
ZA OCEAN
Wiadomo, że jeśli wybierać się tak daleko, to co najmniej na dwa tygodnie. Dobrze, że Letni Przegląd trwa cały miesiąc! Wyobrażasz sobie życie w robotniczej dzielnicy Nowego Jorku w latach 50. (Widok z mostu)? Czy raczej interesuje Cię jeden z najsłynniejszych i najbogatszych współczesnych malarzy, który żył i pracował w tym mieście (Red)? Możesz też poznać sekrety, o których mężczyźni ośmielili się opowiedzieć jedynie w pewnym nocnym klubie (Obrzydliwcy).
Pakiet 3 biletów za 90 zł
 
WSZĘDZIE DOBRZE, ALE…
A może wcale nie chcesz jeździć nigdzie daleko, boisz się latać i lubisz być blisko domu? Wiemy, że Polska wciąż może mieć w sobie wiele do odkrycia, szczególnie jeśli chodzi o historię (Nasza klasa, Historia Jakuba), zasady panujące w instytucji kościoła (Dzieci księży), a nawet, niezależne od granic, relacje damsko-męskie (Fatalista, Mężczyzna).
Pakiet 3 biletów za 90 zł
Pakiet 5 biletów za 150 zł

Szczegółowy repertuar znajduje się w zakładce http://teatrdramatyczny.pl/repertuar
Pakiety są dostępne w rezerwacji telefonicznej oraz mailowej.


Odbierz swój PASZPORT w kasie teatru i poznaj świat z Teatrem Dramatycznym

Zbieraj do paszportu pieczątki z teatralnych podróży z Teatrem Dramatycznym.
Zasady akcji:

  • Paszport wraz z zakupionym biletem na spektakl jest ważny do 31 lipca 2019 roku włącznie.
  • Pieczątki otrzymuje się w momencie zakupu biletu na spektakl lub za okazaniem biletu online w dniu spektaklu w kasach teatru.
  • Paszporty są imienne.
  • Paszport po utracie daty ważności tj. 31 lipca 2019 r. można wymienić na zniżki na spektakle grane w nowym sezonie do 31 grudnia 2019 roku.

3 PIECZĄTKI w paszporcie uprawniają DO 10% RABATU na bilet w nowym sezonie
6 PIECZĄTEK w paszporcie uprawnia DO 50% RABATU na bilet w nowym sezonie
9 PIECZĄTEK w paszporcie uprawnia DO 100% RABATU na bilet w nowym sezonie

* promocje nie łączą się
** nie dotyczą spektakli gościnnych, zamkniętych i premierowych oraz wieczoru sylwestrowego
Szczegółowy regulamin dostępny w zakładce http://www.teatrdramatyczny.pl/paszport-teatru-dramatycznego