Legenda rocka – YES – w Polsce

Wielokrotni zwycięzcy Grammy, fenomenalny zespół rockowy – YES – ogłasza nowe daty na trasie koncertowej na 2014 rok. Podczas trasy zespół zaprezentuje w całości trzy z najbardziej wpływowych rockowych albumów: “The Yes Album”, “Close to the Edge” i “Going for the One”.

Legenda progresywnego rocka – zespół YES ogłosił nowe daty europejskiej trasy. Podczas tej trasy fani mogą liczyć na niezwykłeprzeżycia; zespół zaprezentuje w całości swoje trzy najpopularniejsze albumy: “The Yes Album”, “Close to the Edge” i “Going for the One”.

YES wykona trzy najbardziej cenione, rock’n’rollowe albumy. Zespół w składzie: Chris Squire (gitara basowa), Steve Howe (gitara), Alan White (perkusja), Geoff Downes (instrumenty klawiszowe) i Jon Davison (wokal) zachwyci publiczność esencją YES z ostatnich czterech dekad. Fani będą mogli delektować się najpopularniejszymi od lat utworami: „Yours is No Disgrace,” “I’ve Seen All Good People,” “Starship Trooper,” “Close to the Edge,” “And You And I,” “Going for the One,” “Wonderous Stories,” “Awaken” i wieloma innymi. Warto dodać, że YES wykona wszystkie utwory w kolejności występowania na albumach studyjnych.

„Graliśmy te trzy albumy w całości podczas naszej trasy po Północnej i Południowej Ameryce, fani byli zachwyceni” – mówi Steve Howe – gitarzysta YES. „Fani naprawdę to kochają” – zapewnia współzałożyciel i gitarzysta basowy Chris Squire – „I my także. Dodatkowo wykonywać będziemy utwory, które rzadko graliśmy na żywo. Jednego utworu – „Venture” z „The Yes Album”” – nigdy nie wykonywaliśmy na żywo do czasu tej trasy”. Alan White dodaje: „Tak jak podczas naszej „trzyalbumowej” trasy po obu Amerykach, tak i w Europie będzie to świetna okazja, aby pokazać naszym fanom w Europie rozwój Yes przez te wszystkie lata i przywołać najlepsze wspomnienia tamtych czasów a także stworzyć nowe. Czekamy na koncerty w Europie, zagranie trzech albumów, a przede wszystkim na spotkanie się z naszymi wspaniałymi fanami. To świetna zabawa także dla nas, mamy nadzieję, że fani w całej Europie będą zadowoleni z naszych koncertów”.

Yes – Owner Of A Lonely Heart