Leepeck / koncert premierowy

Zapraszamy na koncert premierowy albumu bliskiego nam z niejednego powodu artysty, kryjącego się pod pseudonimem LEEPECK.
Oprawę wizualną koncertu zapewni Michał Bojara.

Warto dodać, że teledysk, który ma promować płytę, kręcony był właśnie w Spatifie!

Leepeck to warszawski muzyk, kompozytor i autor tekstów.
28 lutego 2017 roku pojawił się jego debiutancki album pod tytułem „BORDERLINE”, którego zapowiedzią były single i teledyski „One Step Down” oraz „All This Time”. 

Nagrana analogowo w Łodzi i wyprodukowana przez warszawskiego muzyka Piotra Czajera płyta „BORDERLINE” to nostalgiczna wyprawa w przeszłość, mieszanka folkowego brzmienia i melancholijnych wokali snujących opowieść o dawnych, utraconych relacjach.

„Płytę nagraliśmy na taśmę, tak jak kiedyś się nagrywało. Chcieliśmy uzyskać ciepłe, analogowe brzmienie. Zależało nam na tym ze względu na to, że w nagraniach używamy w dużej mierze akustycznych instrumentów : pianina, banjo, gitar. Chcieliśmy też uzyskać pewną miękkość i plastyczność, która pasuje do nostalgicznego klimatu piosenek ” – mówi Leepeck.

W nagraniach wzięli również udział : Anna Łazowska (wokal), Michał Marecki (pianino/klawisze), Sebastian Pisarkiewicz (bębny), Grzegorz Kurek „Dżordż” (bas) oraz Piotr Czajer (gitary/banjo).

Projekt graficzny okładki: Anna Łazowska

Bilety 15 przedsprzedaż i 20 w dniu koncertu