Korybalski/ Janczarski/ Zemler/ Jaros w Worku Kości

Nowy projekt starych przyjaciół, tak można by określić tę formację. Muzycy znają się i współpracują ze sobą, w różnych konfiguracjach, od wielu lat. W programie koncertu znajdą się zarówno autorskie kompozycje członków zespołu, jak i standardy jazzowe.

Łukasz Korybalski — trębacz, autor wydanej w marcu 2017 albumu „CMM” z kompozycjami napisanymi do filmu „Całe mnóstwo miłości”. Muzyk sesyjny, współpracował między innymi z Andrzejem Smolikiem, Tomaszem Stańko, Anią Dąbrowska, Skubasem, Zbigniewem Namysłowskim, zespołem Chłopcy kontra Basia.
Borys Janczarski — saksofonista, wraz z perkusistą Stevem McCravenem wydał płytę „Travelling East & West”. Jest członkiem zespołów Kazimierza Jonkisza. Występował u boku takich międzynarodowych gwiazd jak Monty Waters, Billy Harper, Ronnie Cuber, Piotr Wojtasik.

Konrad Zemler — gitarzysta, na stałe wspólpracuje z kwintetem Mateusza Smoczyńskiego, z którym nagrał trzy płyty — „Inspirations”, „Expressions” oraz „Berek”. Przez wiele lat wykładowca na Akademii Muzycznej w Katowicach oraz na Uniwersytecie Zielonogórskim. Współpracował z Tomaszem Szukalskim, Adamem Pierończykiem, Januszem Muniakiem.

Michał Jaros — kontrabasista, laureat wielu konkursów i wyróżnień indywidualnych (Jazz nad Odrą, Jazz Juniors, Festiwal Folkowy Polskiego Radia, Stypendium Artystyczne Ministra Kultury). Koncertował i nagrywał m.in. z Grzegorzem Karnasem, Agą Zaryan,
Judy Bady, Maciejem Sikałą, Piotrem Baronem, Markiem Dyjakiem, zespołem Babooshki, Ronnie’m Cuberem.

Wstęp wolny.