Koncert Sławka Uniatowskiego

Serdecznie zapraszamy na kameralny koncert Sławka Uniatowskiego oraz jego zespołu: Grzegorz Grzyb – perkusja, Piotr Rodowicz- Kontrabas, Wawrzyniec Prasek – Piano, Robert Murakowski – trąbka, Sebastian Stanny – saksofon..

Podczas koncertu będziemy mieli okazję podziwiać prace Marka Rokoszewskiego, wybitnego fotografa, specjalizującego się w fotografii koncertowej. Zapraszamy na wystawę fotografii – „Portrety Jazzowe”- Marek Rokoszewski.

Sławek Uniatowski (wokalista, kompozytor, autor tekstów, multiinstrumentalista) uznawany obecnie za najlepszy i najbardziej charyzmatyczny męski głos młodego pokolenia, współpracował z wieloma uznanymi artystami i kompozytorami z Polski i z zagranicy. Znany i lubiany przez wielu chociażby z IV edycji „Idola”, w której zajął drugie miejsce, W tym samym roku wraz z Marylą Rodowicz nagrał utwór „Będzie to co musi być”, który ukazał się na albumie artystki „Kochać”. W 2006 roku na Festiwalu Piosenki w Opolu, utworem „Tango Anawa” otworzył koncert poświęcony Markowi Grechucie.
Pod koniec 2008 roku powstał zespół Uniatowski Project. Zdobył główną nagrodę im. Krzysztofa Komedy Trzcińskiego na Festiwalu Piosenki i Ballady Filmowej w Toruniu. W listopadzie 2011 roku miała miejsce premiera dwupłytowego albumu Poland Why Not, na którym między innymi pojawiły się utwory wykonywane przez artystę.

2014 miał okazję uczestniczyć m.in. w nagraniu Płyty i DVD z koncertu poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego. Oprócz wielkiego talentu artystycznego, zdobywa serca żeńskiej części publiczności, określany mianem najprzystojniejszego wokalisty. Niebawem przed nim kolejne, niecodzienne wyzwanie – udział w 4 edycji „Dancing with the stars”.