Koncert BOVSKA w Iskrze

Już 05 sierpnia, w letnim ogrodzie Iskry wystąpi wyjątkowa wokalistka, czyli Bovska. 

BOVSKA, czyli Magda Grabowska-Wacławek, szturmemwdarła się na polską scenę muzyczną. Nieprzypadkowo została okrzyknięta jednym z najważniejszych debiutów muzycznych roku 2016. Pierwszy nakład jej debiutanckiej płyty „Kaktus” został wyprzedany 2 dni po premierze, a utwory z tej płyty jeszcze przed premierą biły rekordy popularności w Internecie. Do dziś odtworzono je ponad 10 MILIONÓW razy. Artystka może pochwalić się Złotą Płytą za sprzedaż̇ ponad 10 000 egzemplarzy singla „Kaktus” oraz nominacją do nagrody FRYDERYK 2017 w kategorii Debiut Roku.

Zaledwie rok od premiery swojej pierwszej płyty, Bovska zaprezentowała drugi album – „Pysk”. To energia i haj. Ciemność i światło, w połączeniu z lekkością i rytmicznością beatu. Łagodność wokali, które jednak często nieoczekiwanie tną na ostro. To świat oglądany przez pryzmat wyobrażeń i humoru, czasem z przymrużeniem oka. A chwilami bardziej na poważnie, choć z dystansem. „Pysk” to kontrasty, wycieczki na kosmodrom, intymność ciała, miłość i kochanie. „Pysk” to wreszcie wybuch koloru i sposób zmierzenia się z rzeczywistością, poprzez spoglądanie na świat i ludzi przez pryzmat piosenek. Nie zawsze o sobie. Bovska jest współautorką̨ swojej nowej płyty, którą stworzyła we współpracy z Janem Smoczyńskim. 

Magda, jest absolwentką warszawskiej ASP i Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina. Dzięki temu posiada własny, oryginalny pomysł nie tylko na muzykę, ale również na scenografię, charakteryzację, oprawę wizualną. I za to właśnie uwielbiają ją fani! Za naturalność i niesamowitą energię, którą czuję się na jej koncertach. Biorąc pod uwagę wszechstronność artystyczną wokalistki, w tą sierpniową letnią noc fani Bovskiej mogą spodziewać się absolutnie spektakularnego wystąpienia, wszystko w przepięknym letnim anturażu iskrowego ogrodu! 

5 sierpnia 2017 roku.
ISKRA Pole Mokotowskie
Warszawa, Wawelska 5
20:00
Wstęp wolny.
Po koncercie AFTERPARTY.