Koncert Andre & The Giants oraz gra poWoli

W sobotę odbędzie się najbardziej kameralny koncert w Warszawie! Zespół Andre & The Giants zagra dla dziesięciu laureatów gry miejskiej poWoli w liczącej tylko 9m2 przestrzeni galeryjnej pawilonu ArtBox na Rondzie Daszyńskiego w Warszawie.

Dla pierwszych dziesięciu osób, które znajdą figurki Wolskich Bohaterów rozmieszczonych w wolskich instytucjach i zakładach rzemieślniczych czeka niezwykła nagroda – bezpłatne uczestnictwo w koncercie zespołu Andre and The Giants w pawilonie galeryjnym ArtBox w sobotę 13 maja o godz. 20:00.

Informacje i wskazówki nt. tego, gdzie szukać Wolskich Bohaterów znajdują się tutaj: https://www.facebook.com/events/1130382760407220/?fref=ts

o zespole

Andre & The Giants grają muzykę żywcem wyjętą z drewnianej chatki gdzieś pomiędzy drzewami. Inspirowane amerykańskim folkiem, szczere, akustyczne brzmienia i teksty podszyte melancholią i humorem, komentujące to co w nas najlepsze i najgorsze. Do tego ciepły głos, harmonia skrzypiec i wiolonczeli oraz rytm, który aż prosi się by wybijać go tupaniem o podłogę. Zespół niedawno wystąpił na Sofar Sounds Warsaw, obok Gaby Kulki i holenderskiego zespołu Kensington. Obecnie przygotowują się do wydania debiutanckiej EPki

o przestrzeni Artbox

Mimo, że ArtBox liczy zaledwie 9 m2 jest otwarty dla wszystkich warszawiaków. Do końca roku odbywać się w nim będą cykliczne wystawy i instalacje site specific, przygotowane przez artystów wyłonionych w konkursie oraz wydarzenia kulturalne dedykowane społeczności lokalnej.  Wśród zaplanowanych do końca 2017 r. działań znajdą się m.in. wyjątkowe, kameralne koncerty z dziesięcioosobową widownią, pokazy filmowe, warsztaty animacyjne, gry miejskie, słuchowiska połączone z wizualizacjami i mappingiem, możliwość skorzystania z usług wolskich rzemieślników oraz spektakl. Wstęp na wszystkie wydarzenia będzie wolny. Projekt jest wynikiem współpracy Stowarzyszenia Rozwój w Biały Dzień (na co dzień prowadzącego Pracownię Duży Pokój), kolektywu Studio Paper Heroes, twórców Hocków Klocków i Nocnego Marketu, prowadzących sąsiednią Przestrzeń Otwartą oraz inicjatora przedsięwzięcia – firmy Skanska Property Poland, realizującej inwestycję biurową Generation Park przy Rondzie Daszyńskiego w Warszawie.