Klub Wysokich Obcasów: „Winni” – pokaz przedpremierowy

Gutek Film, Kino Muranów oraz magazyn „Wysokie Obcasy” zapraszają na specjalny, przedpremierowy pokaz filmu „Winni” w reżyserii Gustava Möllera

ZNIŻKA:
Osoby, które przyjdą na pokaz z numerem magazynu „Wysokie Obcasy” z dnia 3 listopada będą mogły kupić bilet w promocyjnej cenie 17 zł.
Podczas pokazu wśród widzów zostaną rozlosowane DVD z repertuaru Gutek Film.

Opis filmu:

„Winni” to skandynawski dreszczowiec, sensacja festiwali w Sundance i Rotterdamie, gdzie zdobył nagrody publiczności. Trzymający w napięciu, pełen zwrotów akcji thriller, budujący gęstą atmosferę z oszczędnych, starannie wyważonych środków, klimatem i precyzją przywołujący na myśl „Locke’a” z Tomem Hardym.

Rutynowy wieczór przy telefonie alarmowym. Operator odbierający dziś połączenia – były funkcjonariusz policji – z niecierpliwością czeka na zbliżający się koniec zmiany. Pijani imprezowicze, niedzielni kierowcy, blokujący numer żartownisie – irytacja policjanta rośnie, do momentu, kiedy odbiera telefon od spanikowanej kobiety. Została porwana, a samochód, w którym się znajduje, jedzie w nieznanym kierunku. Gdy połączenie zostanie gwałtownie przerwane, mężczyzna nie opuszczając pokoju rusza kobiecie na ratunek, polegając wyłącznie na swoim doświadczeniu, intuicji i… telefonie.

W „Winnych” każda sekunda filmu, każdy grymas, spojrzenie czy dźwięk, łączą się w mistrzowską całość, prowadzącą do zaskakującego zakończenia.