Jazz Session #5 / Marek Kądziela / Wykład

Przed nami kolejna odsłona #Jazz Session. Tym razem na naszej scenie pojawi się świetny polski gitarzysta Marek Kądziela. O 19.00 odbędzie się wykład poprowadzony przez Marka, który opowie Wam o kształtowaniu indywidualnego języka improwizacji oraz kompozycji na swoim własnym przykładzie. Od godziny 21:00 rozpoczniemy jam session, na który serdecznie zapraszamy wszystkich muzyczków! 

Skład:
Marek Kądziela – guitar (gość specjalny)
Patrycja Zarychta – vocal 
Zdzisław Kalinowski – keys 
Karol Kozłowski – bass / synth bass
Gniewomir Tomczyk / Music – drums / samples 

Plan gry:
19.00 – wykład „Improwizacja w muzyce” – Marek Kądziela
20.00 – start koncertu
21.00 – start jam session

Bilety: 10 zł (zbieramy na dalsze muzyczne pomysły, które nieustannie rodzą nam się w głowach)
Nie wahajcie się zapraszać znajomych, przyjaciół, rodzinę i sąsiadów :) Wszyscy są mile widziani – niezależnie od tego, czy potrafią muzykować czy lubią posłuchać dobrej muzyki.

Marek Kądziela – gitarzysta , kompozytor, innowator, poszukujący nowych brzmień i wyzwań muzycznych. Wykładowca Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi . Absolwent gitary jazzowej oraz kompozycji w The Carl Nielsen Academy of Music w Danii. Laureat licznych konkursów oraz lider uznanych formacji muzycznych. Muzyk aktywnie koncertujący oraz doświadczony pedagog i animator kultury. Zapraszany do rozmaitych projektów muzycznych od jazzu przez folk po muzykę współczesną i eksperymentalną.