Izabela Trojanowska akustycznie

IZABELA TROJANOWSKA w akustycznej odsłonie to klimatyczny koncert, podczas którego usłyszymy najbardziej znane przeboje oraz nowe utwory wykonane w nastrojowym stylu. Nie zabraknie znanych wszystkim hitów: „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Wszystko czego dziś chcę”, „Pieśń o cegle” oraz nowych piosenek z wydanego albumu „Na skos”, który promują znakomite single „Posłańcy wszystkich burz” i tytułowy „Skos”. Występy Izabeli Trojanowskiej to dowód na to, iż nadal pozostaje ona jedną z najbardziej charyzmatycznych wokalistek w naszym kraju i jest w doskonałej formie. Koncert zaskakuje nowymi oraz świeżymi aranżacjami. Artystce na scenie towarzyszy znakomity zespół, który dopełnia całości tego wydarzenia.

IZABELA TROJANOWSKA – piosenkarka, aktorka – swoją karierę rozpoczęła na początku lat 80-tych i natychmiast została uznana objawieniem na polskiej scenie muzycznej. Wyjątkowy talent, uroda podkreślona charyzmatycznym głosem i wizerunkiem zrobiły wrażenie na milionach fanów. Jej przeboje „Wszystko czego dziś chcę”, „Tyle samo prawd, ile kłamstw”, „Tydzień łez” czy „Karmazynowa noc” nuciła cała polska. W pamięci wszystkich pozostał legendarny już występ w Opolu, ubranej w uniform ZMP i czerwony krawat, Izabeli Trojanowskiej wykonującej przebojową „Pieśń o cegle”. Wydany w 1982 znakomity album pt. „Układy” oraz współpraca z Budką Suflera spowodowały, iż artystka na stałe zapisała się w historii polskiej muzyki rozrywkowej.

W obecnych czasach, gdy na rynku muzycznym panuje ugrzeczniony Pop i bezpieczna muzyka środka, Izabela Trojanowska powróciła z nowym albumem zatytułowanym „Na skos”. Płyta sięga do muzycznego stylu z początków jej kariery i zawiera znakomite kompozycje Jana Borysewicza. Słychać w nich niepowtarzalne brzmienia charakterystyczne dla pierwszych albumów Lady Pank czy wspomnianej już płyty „Układy”. Najnowsze wydawnictwo promuje znakomicie przyjęty singiel „Posłańcy wszystkich burz”.