III Letnie Parady Muzyczne

WARSZAWA, LATO I BRASS!

Już trzeci raz wakacyjny program artystyczny Śródmieścia wzbogacać będą Letnie Parady Muzyczne.

Od 2015 roku dźwięki generowane podczas lipcowych, muzycznych przemarszów szlakami Nowego i Starego Miasta oraz Parku Saskiego uwodzą zarówno spacerowiczów, jak i turystów… pobliskich mieszkańców, jak i pracowników okolicznych sklepów i lokali… małych, jak i dużych… młodych i starych…

Nic dziwnego! Wszak w szerokim repertuarze Letnich Parad Muzycznych każdy znajdzie coś dla siebie. Doświadczeni dotychczasowymi edycjami, wiemy też, że dla uczestników i przypadkowych świadków parad nie lada gratką jest rozpoznawanie w wygrywanych melodiach, rodzimych i światowych evergreenów.

Przyjdź i przekonaj się czy i Ty w brassowych aranżacjach rozpoznasz utwory takich legend jak m.in. Michael Jackson, Bee Gees, ABBA, Anna Jantar czy Krzysztof Krawczyk!

Inicjatorem parad jest kompozytor i aranżer – Piotr Wróbel, natomiast za realizację lipcowo-niedzielnych spotkań odpowiada założony przez niego zespół – Brass Federacja. Dodatkowo dwie spośród tegorocznych Letnich Parad Muzycznych uświetni asysta grupy samby batucady – Ritmo Bloco!

To ogromna przyjemność, zaprosić Was na niepowtarzalne, choć cykliczne… kojąco energetyczne, ale przede wszystkim brassowo uzależniające – Letnie Parady Muzyczne!

*Organizatorem Letnich Parad Muzycznych jest Fundacja Camerata Vistula, a współfinansuje je m. st. Warszawa.

KAŻDA NIEDZIELA LIPCA, godz. 17:00
2 lipca – start: Rynek Nowego Miasta / meta: Kolumna Zygmunta (feat. Ritmo Bloco)
9 lipca – start: Kolumna Zygmunta / meta: Brama UW
16 lipca – start: Brama UW / meta: Fontanna w Parku Saskim
23 lipca – start: Fontanna w Parku Saskim / meta: Kolumna Zygmunta
30 lipca – start: Kolumna Zygmunta / meta: Rynek Nowego Miasta (feat. Ritmo Bloco)