Get Your Jazz Together | Mazolewski, Osborn, Hick

Get Your Jazz Together – to zainicjowany przez Instytut Adama Mickiewicza program pełen zaskakujących kolaboracji i świeżych brzmień. Jego fundamentem jest spotkanie znakomitych artystów, których, poza wspólną pasją, łączy nieposkromiona potrzeba poszukiwania nowatorskich twórczych rozwiązań.

Tym razem na scenie warszawskiego Klub SPATiF spotkają się wybitne muzyczne osobowości: Wojtek Mazolewski (PL), Tamar Osborn (UK) i Edward Wakili-Hick (UK), a już 23 września o 21:00 CET (20:00 GMT+1) specjalną audycję z zapisem koncertu na falach radia Worldwide FM poprowadzi Pete On the Corner.

„Potrzebne nam otwarcie. Okno na świat. Powrót do bliskich relacji ponad granicami i ograniczeniami rzeczywistymi oraz mentalnymi. Choćby sygnał, że wciąż razem możemy budować lepsze jutro. Niezbędne są nam nowe doświadczenia i inspiracje.
Doświadczenia ostatnich miesięcy zmuszają nas do refleksji i redefinicji dotychczasowego sposobu działania. Kultura ma tu pionierską role do wypełnienia. Oswojenie lęków i przełamanie strachu, a przede wszystkim tworzenie nowej energii do działania.
Mam nadzieję, że nasze międzykulturowe połączenia, poszukiwania i współpraca będą pozytywnym sygnałem i inspiracją do walki o lepszy świat dla wszystkich.” – Wojtek Mazolewski

Zespół wystąpi w składzie:
Wojtek Mazolewski – kontrabas
Tamar Osborn – saksofon, flet, klarnet
Edward Wakili-Hick – perkusja
Prowadzenie: Pete On the Corner (Worldwide FM)

Po koncercie zapraszamy na afterparty Soul Service
feat. Pete On the Corner

 

grafika: Dawid Ryski