Festiwal „Obrazy z Conrada” / spotkanie z Krzesimirem Dębskim

We czwartek 20 lipca br. zapraszamy do Wilanowa inaugurację ogólnopolskiego Festiwalu OBRAZY Z CONRADA, organizowanego w ramach Roku Josepha Conrada Korzeniowskiego. 

O godz. 18:00 w Bibliotece Wilanowskiej przy ul. Kolegiackiej 3 odbędzie się spotkanie autorskie, którego gościem będzie kompozytor i dyrygent Krzesimir Dębski oraz aktor i reżyser Grzegorz Ociepka. 

Goście spotkania opowiedzą przede wszystkim o najnowszej kompozycji „Against Nothingness” powstałej na motywach powieści kryminalnej Josepha Conrada „Tajny agent” oraz o literaturze patrona festiwalu.

Po spotkaniu o godz. 19:00 w sali koncertowej Centrum Kultury Wilanów przy ul. Kolegiackiej 3, odbędzie się prawykonanie „Against Nothingness” K. Dębskiego wraz z recytacjami fragmentów „Tajnego agenta” J. Conrada. 

Wykonawcy: Grzegorz Ociepka – recytacje i Zespół kameralny Polskiego Towarzystwa Muzyki Współczesnej pod dyrekcją Sławka Adama Wróblewskiego. 

Wstęp wolny. Bezpłatne karnety wstępu będą do odbioru w Centrum Kultury Wilanów i Bibliotece Wilanowskiej od 10 lipca br. przy ul. Kolegiackiej 3. Liczba miejsc jest ograniczona. 

Informacje pod numerem telefonu 790 395 228.