Duży Targ Księgarni Społecznej

DUŻY TARG KSIĘGARNI SPOŁECZNEJ POWRACA!!!
RUSZYŁA ZBIÓRKA KSIĄŻEK UŻYWANYCH.
29 LUTEGO ZAPRASZAMY NA WIELKIE ZAKUPY!

Jeśli Wasze domowe biblioteki uginają się od nadmiaru książek – pomożemy Wam je odchudzić. Przejrzyjcie swoje książkowe zasoby. Sprawdźcie, którymi tytułami chcecie się podzielić z innymi czytelnikami. Spakujcie je w kartony lub torby i przynieście do Big Book Cafe. Odbierze je od Was młodszy księgarz Michał.

ZASADY ZBIÓRKI SĄ PROSTE:
1. Książki używane w dobrym stanie przyjmujemy w Big Book Cafe od poniedziałku do piątku w godz. 10-18, od 30 stycznia do 27 lutego
2. Zbieramy książki niezniszczone, wydane w ciągu ostatnich 20 lat: literaturę piękną, reportaże, biografie, wspomnienia, listy, eseje, poezję, kryminały, thrillery oraz literaturę dziecięca
3. Nie przyjmujemy: podręczników, encyklopedii, leksykonów, słowników, literatury fachowej
4. Nie przyjmujemy książek mocno zużytych, zniszczonych, starych
5. Każdemu darczyńcy zrewanżujemy się kawą

Wszystkim książkom postaramy się znaleźć nowych właścicieli. Będą do kupienia za 5 lub 10 złotych podczas Dużego Targu Księgarni Społecznej w sobotę 29 lutego , w godz. 10-18. Przyjdźcie z torbami i gotówką. Przygotujcie się z nami na czytelniczą wiosnę.

Całkowity dochód z targu tradycyjnie wspiera Fundację Kultura nie boli i organizowane przez nas wydarzenia literackie! Podczas targu będziecie mogli zaopatrzyć się w nasze festiwalowe gadżety: szałowe nerki, wielkie torby, literackie skarpety, ołówki i notesy. Ciepło zapraszamy!

SZCZEGÓŁY TARGU:
1. Książki sprzedajemy 29 lutego (sobota), godz. 10-18 w Big Book Cafe
2. Wszystkie tytuły do kupienia za 5 lub 10 zł
3. Zakupy wyłącznie za gotówkę
4. Całkowity dochód wspiera organizację kolejnych wydarzeń literackich