Confusion Project – prapremiera „Primal”

Skład Powstał w 2013 roku w Trójmieście i od tamtego czasu zyskał sporą rozpoznawalność wśród jazzowych słuchaczy w Polsce i za granicą. Ambicją zespołu jest ukazanie muzyki Jazz-Fusion w świeżej, zwiewnej, tryskającej pomysłami odsłonie. Na ogólny wyraz muzyki Confusion Project składają się niebanalne, rozbudowane kompozycje czerpiące z szerokiej palety stylistyk oraz wspólne dążenie muzyków do tego, aby zachować w swojej grze balans między błyskotliwością i humorystycznością, a subtelnością i intymnością.

Zespół koncertował w ramach takich festiwali, jak:
– Komeda Jazz Festival 2013,
– Ladies Jazz Festival 2014,
– Gdańskie Noce Jazzowe 2014,
– Experyment 2015,
– Jazz Nad Odrą 2016,
– Jazz w Lesie 2016,
– Jazz w Ruinach 2016.
– Jazz w filharmonii 2016 (Kaliningrad)
– Karuzy Jazz Bass Days 2017
– Slavonic Jazz Meetings 2017
– Baikal Waves Jazz Festival 2017 (Irkuck)
– Lidzbarskie Wieczory Jazzowe 2017

W 2014 roku Confusion Project wystąpił w finale European Jazz Contest, jako jeden z 4 najlepszych zespołów jazzowych z całej Europy. W 2016 roku wystąpili na międzynarodowym festiwalu Big Sky w Moskwie, gdzie Michał Ciesielski zdobył drugą nagrodę w kategorii Najlepszy Instrumentalista.

W 2014 roku ukazała się debiutancka płyta zespołu, zatytułowana „How to Steal a Piano?”, zaś w grudniu 2015 roku drugi album zespołu „The Future Starts Now”. Obie zostały entuzjastycznie odebrane przez publiczność i krytyków muzycznych w kraju i za granicą.

www.confusionproject.com
www.facebook.com/confusionproject

▎Confusion Project

Michał Ciesielski – fortepian
Piotr Gierszewski – gitara basowa
Adam Golicki – perkusja

Czwartek, 7.09.2017, godz. 20:30

▎BILETY

I pula (przedsprzedaż) – 50 PLN

II pula (w dniu koncertu) – 55 PLN

* Bilety są dostępne na naszej stronie internetowej www.12on14club.com / w kasie klubu / przed koncertem „na bramce”.
** Dla posiadaczy klubowej karty VIP / dziennikarzy bez akredytacji / studentów / uczniów przysługuje (za okazaniem ważnej legitymacji) zniżka -10%. Ulga obowiązuje zarówno w przedsprzedaży jak i w dniu koncertu.
*** Nie gwarantujemy miejsc siedzących. Możliwość rezerwacji miejsca/stolika jest możliwa wyłącznie dla posiadaczy klubowej karty VIP.