Cochise & Noisy Gasoline w Wypiekach

Cochise
to zespół grający muzykę, będącą oryginalnym połączeniem rocka, metalu i grunge’u. Grupa powstała w 2004 roku, ale aktywną działalność koncertową i studyjną rozpoczęła cztery lata temu, wydając debiutancki album „Still Alive”. Od tego czasu zespół zagrał ponad sto świetnie przyjętych klubowych i plenerowych koncertów w całym kraju oraz nagrał dwie kolejne płyty wydane przez wytwórnie Mystic i Metal Mind. Premiera najnowszego krążka „118” miała miejsce 10 lutego 2014.
Wśród najciekawszych wydarzeń koncertowych, w których uczestniczył Cochise można wymienić udział w Seven Festival, Świebodzice Rock Festival, czy tegorocznej edycji Impact Festival, z legendarną formacją Black Sabbath w roli headlinera!!!

Noisy Gasoline
to zespół grający od czterech lat. Muzycy tworzący band mają
długą i ciekawą historię, (współ)tworzyli różne ciekawe projekty muzyczne.
Dotychczas ukazały się profesjonalnie zrealizowane i wydane, niezależne wydawnictwa: No-News Nations (EP-ka, 2010) oraz Productive Masses Songs (LP, 2013). Muzyka Noisy Gasoline jest niesamowitym połączeniem ciekawych inspiracji wywodzących się z najlepszych źródeł szeroko pojętego rocka. Słychać mocne riffy, melodyjność i przemyślane aranże. Rock przeplata się z metalowym wręcz czadem a całość jest oparta na sprawdzonych klasycznych wzorcach hardrockowych i nieśmiertelnym Seattle Sound. Energia, dynamika, rytm ale też płynność, refleksyjność oraz wzniosły, emocjonalny wokal tworzy niejednokrotnie ciepły, baśniowy, oniryczny wręcz klimat jak w fantastycznym teledysku „Big Sport”