Bibobit w Bardzo Bardzo

PODRÓŻNIK TOUR
Ich listopadowy występ przed Keyonem Harroldem podczas finału Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane 24 wywołał spore poruszenie wśród publiczności. 
To eksperymantalne połączenie jazzu z hiphopem, elektroniką, 
które jednoczy spontaniczna ekspresja każdego z muzyków 
w momentach improwizacji. 

Bibobit wraca do Warszawy, aby zaprezentować premierowo materiał ze swojego debiutanckiego LP „Podróżnik”.
Wydawnictwo trafi do sprzedaży w marcu 2018, ale na koncercie 
w Bardzo Bardzo będzie szansa na limitowaną serię przedpremierowego „Podróznika”! 

——————–
Niedługo po tym jak pojawiła się ich debiutancka Ep-ka EP1, wystąpili na Orange Warsaw Festival, Kaliningrad City Jazz czy Enea Spring Break. Tam pokazali, że za sprawą ich koncertowej energii w niezwykły sposób zabierają publikę do swojego świata.
Do tej pory wystąpili na wspólnej scenie przed Hipnotic Brass Ensamble, Richardem Bona, Keyonem Harroldem, Dirty Loops czy Michałem Urbaniakiem i za każdym razem zdobywali kolejnych słuchaczy, którzy nierzadko przychodzili z pytaniem: Co Wy gracie??? 
To grupa, która ma swój własny, eklektyczny styl i język, w których słychać echa Jazzmatazz, Roberta Glaspera czy The Roots. 
W ich singlowym debiucie „Plotka” wzięła udział Urszula Dudziak, drugi utwór „Czasami” – szybko został zauważony przez dziennikarzy Radiowej „Trójki” i zagościł także w liście przebojów Programu Trzeciego Polskiego Radia. 
1 lutego ukaże się singiel promujący pierwszy długogrający album grupy Bibobit. Wraz z wydaniem płyty zespół rozpoczyna serię koncertów – PODRÓŻNIK TOUR, podczas których będzie szansa nabyć długo wyczekiwaną i limitowaną serię albumu w przedsprzedaży!
Premierę LP „Podróżnik” zaplanowano na marzec 2018. 
Ta płyta to 12 bezkompromisowych i emocjonalnych utworów, które stanowią wyprawę przez doświadczenia jakie zbudowały Bibobit.