Apetyt na polską sztukę – Jasinski&friends III

Dominik Jasiński oraz Amaristo Galeria Przy Teatrze już po raz trzeci mają zaszczyt zaprosić zdolnych, polskich Artystów do udziału w zbiorowej wystawie z cyklu „Jasinski&friends”.Ideą projektu jest przybliżenie Polakom twórczości rodzimych artystów. Wybrani artyści tworzą w różnych technikach plastycznych i reprezentują różne style. Urozmaicona tematyka prac zaspokoi oczekiwania każdego odbiorcy.

Na wystawie znajdą się obrazy w duchu tradycyjnego realizmu, popartowskie reminiscencje współczesnej kultury konsumpcyjnej ale także poetyckie kompozycje niedopowiedzeń. Pojawią się również motywy fantastyczne i abstrakcyjne. Innowacją będzie tu spotkanie ze sztuką użytkową powstałą z projektów Dominika Jasińskiego. Stąd pomysł rozpowszechnienia sztuki i budowania wrażliwości estetycznej w każdym środowisku oraz w codziennym życiu.

„Każdy kto będzie chciał coś kupić, będzie mógł od razu zabrać to do domu nie czekając do końca wystawy” – mówi kurator wystawy Dominik Jasiński. Różnorodność artystyczna i cenowa zaspokoją apetyty odwiedzających wystawę.